Vánoční soutěž

Otázky a odpovědi

Proč nemůžu stáhnout hrací kartu?
Pokud se vám nedaří stáhnout hrací kartu, aktualizujte si prosím vaši verzi programu Adobe Acrobat Reader nebo si aktualizujte verzi svého internetového prohlížeče.
Jak se můžu soutěže zúčastnit?
Zúčastnit se může každý, kdo pošle správně vyplněnou soutěžní kartu s 30 nalepenými logy (v případě, že výrobek nemá vyobrazeno logo, pošle soutěžící prodejní doklad, nebo vystřižený název výrobku) na uvedený P. O. Box.
Kde je možné získat soutěžní kartu?
Herní kartu si máte možnost stáhnout přímo z našich stránek na adrese www.vanocni-soutez.cz. Kartu je možné dále kopírovat. Dalšími místy pro získání karet jsou různé akce, jejichž průběžně doplňovaný seznam naleznete na www.vanocni-soutez.cz. Nemůžeme akceptovat loga nalepená na obyčejném papíře.
Kam mám zaslat soutěžní kartu?
Soutěžní kartu s nalepenými logy (případně prodejními doklady, nebo názvy výrobku, případně obaly) zašlete na adresu „Vánoční soutěž“, P. O. Box č. 35, Nákupní 389/3, Praha-Štěrboholy, 100 04 Praha 104.
Kdy probíhá slosování herních karet?
Vyhodnocení herních karet došlých v daném týdnu proběhne vždy následující týden v pátek.
Mohu v obálce zaslat více soutěžních karet?
ANO… V jedné obálce můžete zaslat libovolný počet herních karet. Při zaslání více platných karet v průběhu celé soutěže může jeden výherce získat více výher pro nejrychlejšího zákazníka, více garantovaných výher, více týdenních výher, avšak pouze jednu hlavní výhru celkem.
Mohu poslat obálku doporučeně?
ANO, ALE… Soutěžní karty můžete zaslat i jako doporučenou zásilku. Obálka však musí být označena nápisem VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. Tuto variantu však doporučujeme pouze v případě, že zasíláte například větší množství kuponů.
Mohu v obálce zasílat karty společně s jinou osobou?
ANO… Losovat budeme samostatné soutěžní karty (obálky budeme rozlepovat), můžete tedy zaslat soutěžní karty i dohromady s jinou osobou.
Loga mi opravdu nejdou nalepit, co mám dělat?
Podmínkou soutěže je, aby loga byla na herní kartě připevněna. Jako nejlepší řešení doporučujeme použít proužek lepicí pásky, kterým můžete přilepit celý řádek log najednou, nebo připevnění log pomocí sešívačky.
Jak postupovat při reklamaci výhry (např. nedodaná výhra)?
Abyste mohli uplatnit reklamaci, je třeba se obrátit na infolinku soutěže (e-mailem nebo telefonicky) a operátoři vám pomohou.
Jak dostanu garantovanou výhru?
Na svůj mobilní telefon obdržíte SMS s kódem, který vás opravňuje ke stažení jednoho unikátního vyzvánění ve formátu mp3 nebo videoreceptu z webu www.vanocni-soutez.cz Tato SMS je také potvrzením, že jsme vaši herní kartu obdrželi a byla zařazena do databáze výherců.
Jak se dozvím, že jsem vyhrál výhru pro nejrychlejší?
Přijde vám SMS, která bude obsahovat nejen kód k získání garantované výhry, ale zároveň i informaci, že získáváte výhru pro nejrychlejší. Tato SMS je také potvrzením, že jsme vaši herní kartu obdrželi a byla zařazena do databáze výherců.
Kolik výher pro nejrychlejší bude rozesíláno?
Počet výher pro nejrychlejší je pevně stanoven na 5 000 ks týdně. Výhry obdrží soutěžící, kteří odeslali herní karty mezi prvními 5 000 v daném týdnu. Po vyčerpání výher pro nejrychlejší má stále každý soutěžící nárok na garantovanou výhru (vyzvánění do mobilního telefonu nebo videorecept) a jeho herní karty budou zařazeny do slosování o týdenní a hlavní výhry.
Přišla mi SMS o výhře pro nejrychlejší, co mám dělat?
Gratulujeme – vaše výhra pro nejrychlejší vám bude doručena na uvedenou adresu.
Proč mi přišla SMS několikrát?
SMS zpráva je potvrzením o přijetí vaší herní karty do systému. To znamená, že obdržíte tolik SMS zpráv, kolik jsme obdrželi vašich herních karet.
Jak se dozvím, že jsem vyhrál týdenní výhru?
Video z losování a křestní jméno možného výherce s prvním písmenem příjmení a městem bude uveřejněno na webu www.vanocni-soutez.cz. Poté se s výhercem spojí náš operátor a domluví předání výhry.
Kdo získá hlavní výhru?
Hlavní výhru získá soutěžící, který nám pošle nejvíce herních karet. Výherce bude uveřejněn na www.vanocni-soutez.cz. Poté se s vámi spojí náš operátor a domluví s vámi další postup a předání výhry.
Musí má herní karta obsahovat všechny typy log, které jsou vyobrazeny ve spodní části herní karty?
Ne, nemusí. Poskládání herních log je čistě na Vás. Výherní karta může obsahovat i jeden typ loga.
Jsou platná i loga, která jsou černobílá, či jinak barevná?
Ano. Za platná loga jsou považovány všechny barevné mutace vyobrazených log (černobílé, barevné).

Více informací o této soutěži a úplné znění pravidel soutěže naleznete na internetových stránkách www.vanocni-soutez.cz v sekci Spotřebitelé nebo na infolince 844 800 555, která je v provozu v pracovní dny od 9 do 15 hodin (cena za volání na tuto linku je za sazbu místního hovoru).

loga